У Києві вручено нагороди за моральне, духовне та етичне лідерство «Світло Справедливості»

14.12.2019 14:19 45

У Києві 13 грудня відбулася церемонія вручення нагороди за моральне, духовне та етичне лідерство Світло Справедливості, організатором якої є Інститут лідерства та управління УКУ. Про це йдеться на сторінці Facebook УКУ.

Нагорода покликана привернути увагу до ціннісного лідерства, до важливості моральних принципів у проводі, до популяризації прикладів такого лідерства в українському суспільстві.

Тема екології, якій присвячена цьогорічна нагорода "Світло Справедливості", є особливою. Адже її засновниця Анастасія Шкільник (померла у 2014) донька Михайла Шкільника – видатного юриста, громадського й політичного діяча часів визвольного руху в Україні 1917-1920 років –, частину своєї докторської дисертації присвятила темі забруднення водойм.

Цьогорічних луреатів обрали серед осіб, що засвідчили моральне лідерство у сферах змін клімату, відновлюваних джерел енергії.

Ними стали Дмитро Карабчук та Юлія Мельник-Пашковська.
- Дмитро засновник проекту "Лісова варта", створеного для порятунку карпатських лісів від незаконних вирубок.
- Юлія екологічна активістка, кампейнерка 350.org з відновлюваних джерел енергії у регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії (СЄКЦА).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78176/

Следующая новость
Предыдущая новость

Svyatsy - православная лавка Популярные азартные игры в интернете Обезболивающие средства Goochie УПЦ угледіла в парламенті ще один "антицерковний законопроект" Большой выбор ароматных церковных благовоний

Публикации