У Києві висвятили єпископа РКЦ в Україні

10.11.2019 18:21 0

У Києві висвятили єпископа РКЦ в Україні

9 листопада у Києві відбулися єпископські свячення Олександра Язловецького, якого 18 вересня ц.р. Святіший Отець Франциск призначив єпископом-помічником Києво-Житомирським.

Про це повідмляє CREDO.

Настоятель столичної парафії о. Станіслав Інжиєвський привітав присутніх гостей, поіменно перелічивши єпископів Вселенської Церкви на чолі з головним консекратором — Апостольським нунцієм в Україні архипископом Клаудіо Ґуджеротті.

На урочистості також прибули священики РКЦ в Україні, настоятелі чоловічих та жіночих згромаджень, гості від УГКЦ, ПЦУ, від протестантів, Біблійного товариства, єпископи та священники з-за кордону (з Польщі, Італії, Швейцарії), представники влади й дипломатичного корпусу.

У Києві висвятили єпископа РКЦ в Україні

Обряд свячень розпочався співом до Святого Духа. Парафіяльний хор виконав його українською мовою. Натомість папська булла про призначення єпископа Олександра пролунала латиною.

Український текст булли Папи Франциска прочитав новопризначений канцлер Києво-Житомирської дієцезії о.Віталій Квапіш. Апостольський нунцій показав присутнім буллу з підписом і печаткою Папи Римського.

Новисвячений єпископ Олександр Язловецький обрав своїм гаслом слова св. Томаса Мора «Primus Servus Dei» (Спершу слуга Божий). Символіка святого мученика також знайшла місце на єпископському гербі — його символізує сокира. Є на ньому й українська патріотична символіка: жовто-блакитні кольори, а також Біблія і Євхаристія.

У Києві висвятили єпископа РКЦ в Україні

Нововисвячений пояснив розповів, що св.Томаса Мора він пізнав під час перебування в Давенпорті і побажав узяти його знак собі на герб.

Єпископство, зазначив він, це дар не лише для одного священика, але для всієї Церкви, тому подякував усім, «присутнім і відсутнім», та попросив про молитву.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/77750/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие кальяны и аксессуары к ним Все о криптовалюте на одном портале Сифоны для душевых Покупка газовых котлов в Одессе «Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города

Публикации