У Києві вандали осквернили могилу Лесі Українки

25.02.2018 15:33 0

У Києві вандали осквернили могилу Лесі Українки

У Києві вандали осквернили могилу української поетеси Лесі України, вкравши з пам'ятника бронзові гірлянди. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook глава Національної спілки письменників України (НСПУ) Михайло Сидоржевський.

"25 лютого - День народження Лесі Українки. Напередодні, як і в попередні роки, до її могилі на Байковому кладовищі прийшли письменники, працівники Бібліотеки імені Лесі Українки, шанувальники таланту Лесі. І буквально остовпіли, побачивши сплюндрований пам'ятник великій поетесі. Від величних бронзових гірлянд, які з усіх боків прикрашали пам'ятник, залишилися лише металеві штирі", - зазначив він.

Тепер НСПУ має намір звернутися з відповідною заявою в поліцію, а також просити Міністерство культури відновити пам'ятник поетесі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70219/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вчимо англійську швидко та ефективно На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП Slots City – новый проект для украинских пользователей Где и как можно быстро получить медицинскую справку 026/у? Холодное оружие и сувенирные товары

Публикации