У Києві вандали осквернили могилу Лесі Українки

25.02.2018 15:33 0

У Києві вандали осквернили могилу Лесі Українки

У Києві вандали осквернили могилу української поетеси Лесі України, вкравши з пам'ятника бронзові гірлянди. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook глава Національної спілки письменників України (НСПУ) Михайло Сидоржевський.

"25 лютого - День народження Лесі Українки. Напередодні, як і в попередні роки, до її могилі на Байковому кладовищі прийшли письменники, працівники Бібліотеки імені Лесі Українки, шанувальники таланту Лесі. І буквально остовпіли, побачивши сплюндрований пам'ятник великій поетесі. Від величних бронзових гірлянд, які з усіх боків прикрашали пам'ятник, залишилися лише металеві штирі", - зазначив він.

Тепер НСПУ має намір звернутися з відповідною заявою в поліцію, а також просити Міністерство культури відновити пам'ятник поетесі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70219/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков SMM продвижение

Публикации