У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому

31.07.2017 11:41 3

У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому

У нараді взяли участь заступник міністра культури України Тамара Мазур, генеральний директор Національного Києво-Печерського заповідника Любомир Михайлина, заступник посла Республіки Польща в Україні Яцек Жур, надзвичайний і повноважний посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, а також широке професійне представництво – архітектори, скульптори, науковці тощо. Учасники заходу обговорили особливості процедури відтворення надгробка відомого державного діяча та плани щодо його відновлення в межах Успенського собору.
«Це дуже добре, коли культурна спадщина та історія об’єднують кілька країн. Приклад цього – знакова постать князя Костянтина Острозького та його діяльність, яка пов’язує між собою історію України, Литви, Польщі та Білорусі. Спільно з представниками Литовської республіки ми вже розпочали низку заходів по вшануванню родини князів Острозьких. Переконана, що представники Республіки Польща активно включаться в цей процес і спільними зусиллями ми створимо ще не один цікавий та актуальний культурно-мистецький проект», - сказала Тамара Мазур під час свого виступу.
В рамках наради учасники також оглянули місце де буде відтворено пам’ятник – Успенський собор, та відвідали виставку «Князі Острозькі: європейський вимір української історії», що відкрилася у Києво-Печерському заповіднику в травні цього року.
За результатами засідання було досягнуто згоди, що до творчої ініціативи долучаться представники Республіки Польща.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Успешная товарная биржа PolonEX Распродажа искусственных елок 2020 на sosna.kiev.ua: успей купить дешевле! Заходите на сайт казино Вулкан и играйте бесплатно На Харківщині урочисто відкрили і освятили пам'ятник гетьману Івану Мазепі Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном

Публикации