У Києво-Печерській лаврі відспівували відомого українського диригента Л. Венедиктова

15.12.2017 12:31 6

У Києво-Печерській лаврі відспівували відомого українського диригента Л. Венедиктова

Відомий диригент помер 10 грудня 2017 року у віці 93 років.
Лев Венедиктов народився 7 жовтня 1924 року в Тамбові у сім’ї регента, автора світських і церковних творів, хормейстера Маріїнського театру Миколи Яковича Венедиктова. Початкову музичну освіту здобув в Борисоглібській музичній школі, пізніше – в училище. У 1949 році закінчив Київську державну консерваторію (нині Національна музична академія України імені П. І. Чайковського) за класом Г.Г. Верьовки. З початком Великої Вітчизняної війни 17-річним юнаком потрапив на фронт, де пройшов шлях з Ансамблем пісні і танцю Київського військового округу від оркестранти до хормейстера. Після війни працював диригентом Ансамблю пісні і танцю Північно-Кавказького військового округу, з 1954 року – хормейстером, диригентом, головним хормейстером, директором Київського академічного театру опери та балету ім. Т.Г. Шевченко. Брав участь в постановці 136 опер. Диригував у театрах України, Франції, Югославії, Польщі. Керував хором Національної опери України на світових музичних фестивалях в Німеччині, Іспанії, Австрії, Бразилії, Швейцарії, Данії, Нідерландах, Канаді та інших країнах. У 2004 році був удостоєний звання героя України.

Нагадаємо, недавно у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі УПЦ КП м. Києва відбулося відспівування українського ученого-ченця Олексія Долі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино Азино 777 приглашает играть и выигрывать Помощь в изучении английского О преимуществах ламината Balterio Заказать грузоперевозки от надежного перевозчика Оперативные услуги ритуальной компании в Москве

Публикации