У Києво-Печерській лаврі відспівували відомого українського диригента Л. Венедиктова

15.12.2017 12:31 6

У Києво-Печерській лаврі відспівували відомого українського диригента Л. Венедиктова

Відомий диригент помер 10 грудня 2017 року у віці 93 років.
Лев Венедиктов народився 7 жовтня 1924 року в Тамбові у сім’ї регента, автора світських і церковних творів, хормейстера Маріїнського театру Миколи Яковича Венедиктова. Початкову музичну освіту здобув в Борисоглібській музичній школі, пізніше – в училище. У 1949 році закінчив Київську державну консерваторію (нині Національна музична академія України імені П. І. Чайковського) за класом Г.Г. Верьовки. З початком Великої Вітчизняної війни 17-річним юнаком потрапив на фронт, де пройшов шлях з Ансамблем пісні і танцю Київського військового округу від оркестранти до хормейстера. Після війни працював диригентом Ансамблю пісні і танцю Північно-Кавказького військового округу, з 1954 року – хормейстером, диригентом, головним хормейстером, директором Київського академічного театру опери та балету ім. Т.Г. Шевченко. Брав участь в постановці 136 опер. Диригував у театрах України, Франції, Югославії, Польщі. Керував хором Національної опери України на світових музичних фестивалях в Німеччині, Іспанії, Австрії, Бразилії, Швейцарії, Данії, Нідерландах, Канаді та інших країнах. У 2004 році був удостоєний звання героя України.

Нагадаємо, недавно у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі УПЦ КП м. Києва відбулося відспівування українського ученого-ченця Олексія Долі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Увлекательная игра на зеркале без блокировок Газоблоки для строительства Приобретение купели для крещения Все, что вам нужно для рукоделия

Публикации