У квітну неділю УГКЦ закликає українців і Церкви долучитися до Хресної ходи у Києві за мир

20.03.2018 14:58 6

У квітну неділю УГКЦ закликає українців і Церкви долучитися до Хресної ходи у Києві за мир

1 квітня 2018 року, у Квітну неділю, вулицями Києва пройде міжконфесійна Хресна хода. Початок о 15:00, від храму Святого Василія Великого, УГКЦ (вул. Вознесенський узвіз, 7).

Гасло цьогорічної Хресної ходи: «В молитві через хрест до миру».

Цим висловом, у задумі організаторів є об’єднання християн усіх конфесій для спільної молитви за мир в Україні. Маршрут ходи розпочнеться поблизу Львівської площі – біля храму св. Василія Великого (вул. Вознесенський узвіз, 7) та відбудеться за таким маршрутом; Софійська, Михайлівська та Європейська площі, Хрещатик. Завершиться молитва біля екуменічного храму Архистратига Михаїла та українських новомучеників, що на алеї Героїв Небесної сотні.

“Хай цей захід стане для всіх українців і українських Церков кроком зближення та духовного єднання”, – закликають організатори.

Зазначимо, що Хресна хода – масове й урочисте несіння великого хреста. Обряд проводять у загальні християнські свята або в визначні дні для конкретного храму. Хода пролягає навколо церкви або до важливих місць. Центром Києва вже четвертий рік поспіль за тиждень до Великодня відбудеться Хресна хода до каплиці, яка постала над Майданом Незалежності після Революції Гідності. Про це інформує прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/70517/

Следующая новость
Предыдущая новость

Редкие и нетипичные виды ставок на хоккей - азартные игры дял каждого Доверяйте вопрос разработки сайтов профессионалам Бюро переводов в Киеве Магазин качественной европейской обуви Суши, ролы и сеты с доставкой на дом в Харькове

Публикации