У католицьких храмах Шрі-Ланки під час Великодніх Богослужінь пролунали вибухи

21.04.2019 13:39 6

У католицьких храмах Шрі-Ланки під час Великодніх Богослужінь пролунали вибухи

У церквах і готелях Шрі-Ланки в неділю зафіксовано щонайменше шість вибухів. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на ВВС.

У трьох церквах пролунали вибухи під час Великодніх Богослужінь.

Також були атаковані три готелі в столиці країни Коломбо.

За повідомленням Укрінформу, за останніми даними, в результаті серії вибухів на Шрі-Ланці 21 квітня загинули понад 180 осіб. Всього з ранку пролунало сім вибухів, у тому числі в католицьких храмах і готелях. Обставини вибухів встановлюються. Джерела в службах безпеки уточнюють, що щонайменше в двох церквах вибуховий пристрій могли привести в дію терористи-смертники.

Як повідомив представник Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич, громадян України немає серед загиблих на Шрі-Ланці.

"За попередньою інформацією посольства України в Індії, серед загиблих громадян України немає. Інформація уточнюється", - повідомив дипломат.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/terrorism/75511/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бесплатные игровые автоматы в казино На Луганщині селяни звинуватили настоятеля 100-річної церкви в її руйнації Отдых на Мальдивских островах Печать футболок на заказ Полный спектр ритуальных услуг от «Орг-Ритуал»

Публикации