У Канаді випустили золоту монету у формі української писанки

06.04.2019 7:02 3

У Канаді випустили золоту монету у формі української писанки

Королівський канадський монетний двір вперше випустив золоту монету у формі української писанки. Про це йдеться на сайті Королівського канадського монетного двору, повідомляє News.bigmir.net.

Монета стане вже п'ятою писанкою в колекції канадського монетного двору, але вперше буде повністю виконана із золота. На цей раз на ній зображений дерев'яний український храм. На аверсі монети традиційно зображений профіль королеви Єлизавети II. Монета виготовлена з 58,5 гр чистого золота і має номінал в 250 канадських доларів, однак її викупна ціна - 5000 дол. Монета також має істотно менший тираж, ніж її срібні попередники. Так, буде випущено всього 250 золотих писанок.

Додамо, що автор дизайну монети - канадець українського походження Дейв Мельничук, який є членом Українського музею Канади в Торонто.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/75320/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ КП долучилася до свята 76-ої річниці героїчної оборони Одеси Онлайн-еженедельник для всех, кто ищет работу Вячеслав Кантор - защитник всего человечества Только наша тонировка авто в Киеве позволит вам кардинально изменить внешний вид вашего автомобиля Игровые автоматы Super Slots для начинающих и профессионалов

Публикации