У Запорiжжi з'явилася перша парафiя ПЦУ

19.01.2019 21:23 6

У Запорiжжi з'явилася перша парафiя ПЦУ

У Запоріжжі до Православної Церкви України приєдналася парафія Віри, Надії, Любові та матері їх Софії на чолі з настоятелем о. Ігорем Саввою. Це перша громада ПЦУ у місті та області.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомила запорізька активістка Олена Гулая.

"У Запорiжжi з'явилася перша парафiя ПЦУ. "Тепер ми -офiцiйно в ПЦУ", -щойно повiдомив о.Iгор Савва, який повертаеться з Киева до Запорiжжя та розповiсть деталi особисто. Нагадаю, що у 2018 роцi нашу церковну громаду було поставлено в умови фактично вигнання з УПЦ МП (нинi - РПЦ в Українi), частина громади вийшла (ми назвали це icход), а священик о.Iгор Савва був заборонений у служіннi Митрополитом Лукою (Коваленком), керуючим Запорізькою єпархією УПЦ МП», - написала активістка.

Як інформувала РІСУ, у березні 2018 року через проукраїнську позицію священика Ігоря Савву церковне керівництво позбавили парафії Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Митрополиту УПЦ МП Луці (Коваленку) не сподобалося, що о. Ігор молився за перемогу ЗСУ та відмовлявся згадувати у Богослужіннях Російського Патріарха Кирила. Віряни підтримали репресованого священика і разом з ним вийшли із юрисдикції Московського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74364/

Следующая новость
Предыдущая новость

Як правильно вибирати ляльку? Склады и ангары от ЮгАгроСоюзПром Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове Гнатолог: наукове дослідження зубів та їх роль у здоров'ї Компрессорные станции по ценам производителя

Публикации