У Запоріжжі одна з центральних вулиць носитиме ім’я Папи Івана Павла ІІ

21.12.2019 0:41 0

У Запоріжжі одна з центральних вулиць носитиме ім’я Папи Івана Павла ІІ

У Запоріжжі частину вулиці Заводської перейменували на честь святого Папи Івана Павла II.

Як передає УНІАН, відповідне рішення увечері 18 грудня ухвалили депутати Запорізької міської ради.

Так, з ініціативою назвати в Запоріжжі вулицю на честь Папи Римського виступило Товариство польської культури імені Святого Івана-Павла II.

Після проведення громадських слухань та обговорень з жителями міста, проект рішення про перейменування частини вулиці Заводської було винесено на розгляд сесії Запорізької міськради. Під час обговорення цього питання депутати міськради заявили, що у Запоріжжя поки немає жодного міста-побратима в Польщі, а ухвалення такого рішення дозволить зблизитися з сусідом.

«Рекомендую проголосувати «за», а також повідомити про результати голосування польське посольство. У Запоріжжя поки немає жодного міста-побратима в Польщі», - заявив депутат В'ячеслав Зайцев.

Депутати підтримали це рішення.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78254/

Следующая новость
Предыдущая новость

Природа вирусного гепатита С, комплексная терапия с применением индийских дженериков Скупка золота и антиквариата – профессиональная оценка экспертом Громаду Жовкви сколихнула неповага церкви УПЦ до загиблого в АТО бійця Станьте ближе к Богу Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский

Публикации