У Запоріжжі засуджено одного з паліїв храму УПЦ МП

16.08.2019 13:11 0

У Запоріжжі засуджено одного з паліїв храму УПЦ МП

Одного з трьох паліїв УПЦ МП у Запоріжжі днями було засуджено до одного року тюремного ув’язнення. Про це повідомляє портал IPnews.

Нагадаємо, мова йдеться про підпал храму Іоанна Богослова на вулиці Товариській в Дніпровському районі міста. Цей храм відноситься до УПЦ Московського Патріархату.

Його підпал було здійснено 16 лютого цього року, після серії аналогічних актів вандалізму в храмі-каплиці Святої Рівноапостольної княгині Ольги на бульварі Шевченка та невеликого храму УПЦ МП в Шевченківському районі міста.

Між представником релігійної громади УПЦ МП і обвинуваченим 27 липня 2019 укладено угоду про примирення. Ленінський райсуд затвердив цю угоду, за якою палія засуджують до 1 року тюремного ув’язнення.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/76860/

Следующая новость
Предыдущая новость

Увлекательные азартные игры 777 бесплатно Детская комната для двоих детей: фото и варианты планировки Виртуальные казино Украины - лучший способ отвлечься от повседневных забот Виртуальный мир сказочных приключений У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш"

Публикации