У Дніпрі відкрили виставку «50/50», яка поєднує здобутки української та європейської мистецьких шкіл

14.09.2017 19:31 15

У Дніпрі відкрили виставку «50/50», яка поєднує здобутки української та європейської мистецьких шкіл

У прес-релізі, присвяченому виставці, йдеться: «Тарас Григорук – художник, який належить до корифеїв сучасного українського мистецтва і є представником генерації українських мистців - нонконформістів ХХ сторіччя. Виставка його творів приурочена до п’ятдесятиріччя митця. Художник, відомий за межами України, а його роботи представлені в художніх галереях, музеях та приватних колекціях світу. У живописі Тараса Григорука завжди присутні етномотиви Гуцульщини та Карпатського краю. Художник у своїх роботах поєднав здобутки української та європейської мистецьких шкіл. У творчості митця присутнє прагнення увійти у світовий художній контекст, максимально зберігши національну неповторність. Роботи Тараса Григорука мали успіх на світових аукціонах, зокрема «Сотбіс» та «Філіпс». Григорук також належить до групи художників, які відродили український живопис на склі та вивели його з народного у професійний мистецький простір.
Унікальності виставці додадуть роботи, у яких поєднано живопис та скульптуру. Творчий експеримент Тараса Григорука втілився у тому, що полотном для його художніх задумів стали скульптури Віктора Проданчука, а відтак вони удвох стали засновниками нового мистецького напрямку.
Віктор Проданчук працює зі скульптурою, в якій поєднує мотиви Трипілля та ультрасучасне мистецтво, зокрема застосовує новітні підходи до роботи із пластикою. Роботи Віктора Проданчука є неординарними та неоднозначними. Основне завдання його скульптури – викликати емоції. Тому жодний глядач не залишається байдужим».
Виставка триватиме до 1 жовтня 2017 року. Вхід вільний.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Куда поехать отдохнуть в России Хотите купить пластиковые окна в Одессе? Обращайтесь в компанию «Алиас-Одесса»! Лучшие курсы английского языка в Донецке Элитные табаки Танж и Фумари теперь по доступной цене в Royalsmoke! На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок

Публикации