У "ДНР" на уроках "християнської етики" будуть розповідати про "русский мир"

13.09.2017 11:44 9

У

На тимчасово окупованих територіях Донбасу митрополит Горлівський і Слов'янський Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Митрофан (Нікітін) благословив підготовку вчителів з нового предмету – "християнська етика".

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, пише РБК-Україна.

"Митрополит Горлівський і Слов'янський УПЦ (МП) Митрофан (Нікітін) благословив проведення підконтрольним йому духовенством курсів підготовки вчителів загальноосвітніх шкіл на тимчасово окупованій території з викладання предмета "християнська етика".

Передбачається, що в 2017-2018 роках "християнська етика" викладатиметься у 39 навчальних закладах Горлівки. При узгодженні курсу з "міністерством освіти і науки ДНР" у супровідній записці було зазначено, що таким чином, клір Горлівської єпархії УПЦ (МП) сприяє реалізації політики щодо поширення на тимчасово-окупованій території ідеології "русского мира" і формування відповідних поглядів серед місцевої молоді", - написав Тимчук.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/68237/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фурнитура для стеклянных дверей и душевых кабин Купить софтшелл куртку онлайн Мобильные бетонные заводы Заказать качественный ирригатор для зубов Бесплатный англо-русский переводчик онлайн

Публикации