У день пам’яті князя Володимира греко-католики відновлюють свої хресні обіти

28.07.2017 12:05 9

У день пам’яті князя Володимира греко-католики відновлюють свої хресні обіти

Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав закликав всіх, 28 липня, у день святого князя Володимира, прийти до храмів і за звичаєм відновити ті обіцянки, які ми через вуста наших хресних батьків дали в день нашого Хрещення.

У коментарі Департаменту інформації Блаженніший Святослав відзначив, що щороку, коли ми святкуємо пам’ять рівноапостольних княгині Ольги та князя Володимира, то завжди відновлюємо хресні обіти.

Нагадаємо, Чин відновлення хресних обітів у день святого рівноапостольного князя Володимира у 2006 році в Українській Греко-Католицькій Церкві запровадив тодішній Глава УГКЦ Архиєпископ Блаженніший Любомир. Відтоді щороку в усіх храмах в Україні та усьому світі вірні після Літургії відновлюють свої хресні обіти.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Помощь профессионалов при вскрытии замка В Івано-Франківську освятять першу церкву для дітей Порошенко: Україна очікує визнання автокефалії від Церкви-Матері На Луганщині селяни звинуватили настоятеля 100-річної церкви в її руйнації Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения

Публикации