У день Об'єднавчого Собору на Софійській площі відбудеться спільна молитва за автокефалію Української Церкви

11.12.2018 6:50 0

У день Об'єднавчого Собору на Софійській площі відбудеться спільна молитва за автокефалію Української Церкви

Український письменник і дипломат Юрій Щербак, поет Дмитро Павличко, журналіст Юрій Дорошенко і дисидент Богдан Горинь закликали українців прийти на спільну молитву, яка відбудеться на Софійській площі в центрі Києва 15 грудня.

"Закликаємо всіх, кому небайдужа доля рідної Церкви, хто бажає остаточно розірвати кайдани імперського московського православ'я, прийти 15 грудня 2018 року о 9.00 ранку на Софійську площу, за древніми стінами якої буде відбуватися Об'єднавчий собор", - йдеться в тексті їхнього спільного звернення, опублікованого на сторінці громадської організації "Томос 2018" в соцмережі Facebook у неділю.

Автори звернення називають день надання Вселенським Патріархом Варфоломієм Томоса про надання автокефалії Українській Православній Церкві "днем історичного тріумфу України" і відзначають, що це "відновлює справедливість і Богом надане право на створення канонічної автокефальної соборної православної української церкви".

"Віримо, що наша народна молитва зіллється з молитвою українських архієреїв, щоб підтримати святу справу здобуття незалежності Українською православною церквою. Віримо, що Богородиця і Берегиня України почує нашу молитву і благословить нашу землю і націю на вільне та мирне життя", - наголошується у зверненні. Про це інформує Інтерфакс-Україна.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/73833/

Следующая новость
Предыдущая новость

Священник УПЦ в Крыму просит оккупационные власти открыть нудистский пляж Ваш профессиональный помощник в бракоразводном процессе Избавьтесь от скуки раз и навсегда! Как правильно выбрать оружейный сейф? Бесплатный сайт Igra Slot - игровой ассортимент, с которым можно познакомиться в бесплатном формате

Публикации