У Греції через пожежу евакуювали монастир

13.08.2019 10:33 0

У Греції через пожежу евакуювали монастир

Рятувальники евакуювали монастир на грецькому острові Евбея і наказали готуватися до евакуації мешканцях трьох сіл, після того як у центральній частині острова спалахнули пожежі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.

Пожежна служба була оповіщена невдовзі після 3 години ночі про пожежу у районі Агриліца, в муніципалітеті Дірфіс-Мессапія, на гасіння були направлені 80 пожежників із 39 машинами, яким допомагають чотири літаки та два вертольоти.

Влада евакуювала монастир Панагія Макрималліс в якості запобіжного заходу, а селам Агриліца, Кондодеспоті та Макрималі рекомендували зберігати стан підвищеної готовності до евакуації.

Гасінню пожеж перешкоджають сильний вітер, що дме в районі та нерівна місцевість.

Дим від пожеж на Евбеї аж до Афін, вкриваючи частини міста серпанком.

Пожежі на Евбеї у липні цього року призвели до евакуації кількох сіл.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/extraordinary_situations/76825/

Почему киевляне все чаще выбирают ремонт техники на дому Как восстановить стиральную машину: куда обратиться и как не переплатить за ремонт Бледная печать лазерного принтера - что делать? Експлуатаційні особливості та порівняльний аналіз позашляховика Chevrolet Niva Язык и образование: ключ к успеху в Словакии

Публикации