У греко-католицькому видавництві «Місіонер» вийшла книга проповідей архієпископа Любомира Гузара

30.08.2017 17:05 9

У греко-католицькому видавництві «Місіонер» вийшла книга проповідей архієпископа Любомира Гузара

Книга розпочинається вступним словом глави УГКЦ верховного архієпископа Святослава, в якому він, цитуючи слова Тараса Шевченка, порівнює покійного Любомира зі співучим кобзарем-Перебендею, що своїм словом, наче піснею, лікує людські душі. І це слово не вмирає,і навіть тоді, коли помирає тіло, воно продовжує звучати.
«Знаючи Блаженнішого Любомира особисто, без перебільшення скажу: він є муж сильного, творчого і благодійного слова. Його проповіді зрозумілі, практичні, цікаві та переконливі: приклади походять із життя і призначені для застосування в житті; аргументація, в якій бездоганно дотримано всіх правил логіки, підкріплена здоровим глуздом і поясненнями із сірої буденщини. Блаженніший Любомир, що найважливіше, у проповіді вчить, робить із слухача учня. Усі його науки висвітлені у стосунку до Божого Слова і Божої дії в нашому житті», – написав о. Іван Музичка, сучасник архієпископа Любомира, в передмові до першого збірника проповідей (2001–2004) цього владики.
У збірнику вміщено вибрані проповіді, виголошені в неділі та свята літургійного року і з нагоди важливих суспільних чи релігійних подій упродовж 2008–2016 років.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців 10 простых способов улучшить интерьер квартиры Играть в онлайн казино Reel Emperor Музыка группы Король и Шут Сотни видов напольного покрытия от мировых брендов

Публикации