У греко-католицькому видавництві «Місіонер» вийшла книга проповідей архієпископа Любомира Гузара

30.08.2017 17:05 9

У греко-католицькому видавництві «Місіонер» вийшла книга проповідей архієпископа Любомира Гузара

Книга розпочинається вступним словом глави УГКЦ верховного архієпископа Святослава, в якому він, цитуючи слова Тараса Шевченка, порівнює покійного Любомира зі співучим кобзарем-Перебендею, що своїм словом, наче піснею, лікує людські душі. І це слово не вмирає,і навіть тоді, коли помирає тіло, воно продовжує звучати.
«Знаючи Блаженнішого Любомира особисто, без перебільшення скажу: він є муж сильного, творчого і благодійного слова. Його проповіді зрозумілі, практичні, цікаві та переконливі: приклади походять із життя і призначені для застосування в житті; аргументація, в якій бездоганно дотримано всіх правил логіки, підкріплена здоровим глуздом і поясненнями із сірої буденщини. Блаженніший Любомир, що найважливіше, у проповіді вчить, робить із слухача учня. Усі його науки висвітлені у стосунку до Божого Слова і Божої дії в нашому житті», – написав о. Іван Музичка, сучасник архієпископа Любомира, в передмові до першого збірника проповідей (2001–2004) цього владики.
У збірнику вміщено вибрані проповіді, виголошені в неділі та свята літургійного року і з нагоди важливих суспільних чи релігійних подій упродовж 2008–2016 років.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УПЦ КП обговорив з владою Буковини державно-церковні стосунки Ритуальные услуги по доступным ценам Приобретение купели для крещения Правильная компания для посещения бани – как планировать отдых Автогражданка в электронном виде

Публикации