У Гарнізонному храмі Львова показали очі дітей, які втратили батьків на Сході

14.07.2018 10:43 0

У Гарнізонному храмі Львова показали очі дітей, які втратили батьків на Сході

11 липня у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ відкрилась фотовиставка «Погляд майбутнього» очима дітей, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Творчий проект має на меті привернути увагу світової спільноти до маленьких українців, у яких війна вкрала можливість зростати в повній сім’ї, відчувати любов і турботу обох батьків.

Фотовиставку організували громадські організації: «Серця Кіборгів», «Корпус справедливості», керівництво аеропорту «Бориспіль» та Державна прикордонна служба України.

Кожен зможе зазирнути в очі дітей, у яких війна забрала батьків, задуматись над їхніми проблемами і ще раз усвідомити, що в Україні триває війна.

«Краще б війни не було, тоді б тато не загинув… Але ж хтось повинен захищати Україну? І він це зробив краще за всіх!» (Вовченко Злата. 7 років).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/71820/

Следующая новость
Предыдущая новость

Рокс казино фриспины и прочие бонусы Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи Отели с конференц залами в Киеве «Грецький» храм у Ніжині знову відкрив двері для парафіян "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины

Публикации