У Галичі законсервують фундамент Успенського собору ХІІ ст. і реставрують каплицю Василія Великого XVI ст

06.02.2018 21:23 9

У Галичі законсервують  фундамент Успенського собору ХІІ ст. і реставрують каплицю Василія Великого XVI ст

У стінах Українського католицького університету (м. Львів) 26 січня 2018 року відбулося підписання угоди про виконання науково-проектної документації щодо музеєфікації, консервації фундаментів Успенського собору ХІІ ст. і реставрації каплиці Св. Василія Великого XVI ст. у с. Крилос (княжий Галич) між Національним заповідником «Давній Галич» та Національним університетом «Львівська політехніка», повідомляє Рrostir.museum.

Документ передбачає проведення комплексних наукових студій, зокрема верифікаційних археологічних досліджень згаданих пам’яток. Ці заходи здійснюватимуться під науковим керівництвом професора Миколи Бевза при співпраці археолога Юрія Лукомського та архітектора Василя Петрика.

У Галичі законсервують  фундамент Успенського собору ХІІ ст. і реставрують каплицю Василія Великого XVI ст

За словами генерального директора заповідника Володимира Костишина, кінцевою метою проекту є консервація та музеєфікація фундаменту Успенського собору із максимальним залученням сучасних технологій, що не тільки забезпечить збереження пам’ятки національного значення для прийдешніх поколінь, але й приверне увагу паломників і туристів до найвизначнішої християнської святині середньовічного Галича.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/70001/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю Игры в клубе Азино777 для настоящих ценителей риска Лучшие приложения на деньги в сети Чудотворная икона в помощь от пагубной зависимости Золотые россыпи игровых автоматов Пирамиды

Публикации