У Вірменії відкрили підземний храм, який створювала одна людина протягом 23 років

24.06.2018 14:33 6

У Вірменії відкрили підземний храм, який створювала одна людина протягом 23 років

У Вірменії відкрили підземний храм, який протягом 23 років будував мешканець села Аріндж Левон Аракелян. Про це повідомляє «Ракурс» з посиланням на Daily Mail.

Професійний будівельник Аракелян розповідав, що все почалося з прохання дружини Тосі викопати під їхнім будинком льох для зберігання овочів. Його так захопило це заняття, що він створив цілий винний льох, а потім величезний підземний храм. За словами будівельника, йому він приснився.

Вірменія-храмw.gif

Аракелян проводив під землею по 18 годин на добу і з’являвся на поверхні тільки, щоб заснути, а наступного дня знову приступити до роботи. Він створював тунелі, ніші в стінах, широкі дверні отвори, романські колони і навіть сходи. Помер будівельник в 2008 році від інфаркту. Йому було 67 років.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/71592/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить террариум можно и в интернет магазине Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Такси «Лекс» в Киеве – заказывайте в интернете Пенопласт по низким ценам в Харькове В Киеве исламские шейхи вошли в жюри конкурса верстки и графического дизайна

Публикации