У вірменських церквах України вшанували пам’ять жертв погромів в Сумгаїті

01.03.2018 10:53 6

У вірменських церквах України вшанували пам’ять жертв погромів в Сумгаїті

В Україні відзначили 30-ту річницю вірменських погромів в Сумгаїті. 28 лютого, у вірменських церквах України пройшли поминальні служби за жертвами вірменських погромів в Сумгаїті.

У Києві Богослужіння відбулося у каплиці Србоц Наатакац, молебень очолив Глава Української єпархії ВАЦ єпископ Маркос Оганесян.

Як AnalitikaUA.net повідомив о. Карапет Гарібян, були присутні представники Спілки вірмен України, Київської громади (голова Норік Геворкян), віруючі Вірменської Апостольської Церкви зі столиці України і найближчих регіонів.

Щороку в багатьох регіонах країни вірмени проводять різні заходи (круглі столи, фотовиставки, вечори пам’яті, запалювання свічок, лекції, покази документальних фільмів), присвячені пам’яті жертв Сумгаїтської трагедії.

Нагадаємо, пік насильства проти вірмен в азербайджанському місті Сумгаїт припав на 26-29 лютого 1988 року. У ході погромів загинули 32 і були поранені сотні вірмен. 14 тисяч сумгаїтських вірмен протягом декількох днів покинула місто.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/armenian_ac/70265/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать дизайн интерьера? Вулкан казино — развлечения для каждого Украинский Вулкан - где выбрать лучший вариант? Комплексные системы современных IP домофонов Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго

Публикации