У відомому соборі св. Стефана у Відні виявили корону Фрідріха III

21.11.2019 5:58 0

У відомому соборі св. Стефана у Відні виявили корону Фрідріха III

Австрійські археологи в соборі св. Стефана у Відні виявили корону і золоті монети в недоторканій гробниці правителя Священної Римської імперії Фрідріха III. Зробити це вдалося за допомогою мініатюрних камер.

Гробницю не чіпали з 1969 року, щоб не зіпсувати її вміст. Під час нового сучасного дослідження через невеликі отвори в склеп просунули мініатюрні камери. Нове обладнання дозволило археологам побачити старовинну корону, монети з дорогоцінних металів, масивне розп'яття і матерію для шиття одягу.

Відкривати гробницю вчені не мають наміру, щоб зберегти її вміст до нових досліджень.

Відомо, що Фрідріх III правив імперією в XV столітті. Він вважається останнім імператором, коронованим в Римі. Фрідріх III був представником династії Габсбургів і прагнув об'єднати австрійські землі. Імператор вважав, що Відень повинен правити світом, але під час його керування відбувалися численні внутрішні конфлікти і зовнішні війни. Про це інформує Lenta.ua.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77871/

Следующая новость
Предыдущая новость

Учим английский на солнечной Мальте Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Бесплатный сайт Igra Slot - игровой ассортимент, с которым можно познакомиться в бесплатном формате Место, где создаются иконы Стоматология Люми-Дент в Киеве на Оболони

Публикации