У Всеукраїнській Раді Церков пролпонують стратегію миробудування «Україна – наш спільний дім»

12.02.2018 11:59 6

У Всеукраїнській Раді Церков пролпонують стратегію миробудування «Україна – наш спільний дім»

Документ, поряд із визначенням наявних суспільних розломів і викликів, пропонує низку конкретних цілей і завдань з метою утвердження в Україні суспільного миру на основі трьох головних правил: почути, зрозуміти, діяти разом. Дана Стратегія стане дороговказом для подальших соціальних проектів, які українські церкви і релігійні організації можуть здійснювати спільно та окремо, в тому числі на місцевому рівні.
Окрім цього Секретаріат ВРЦіРО обговорив проблематику застосування статті 161 Кримінального кодексу України проти священнослужителів у ситуаціях, коли вони керуються внутрішніми настановами своєї релігійної організації. Підставою до дискусії стало повідомлення Прокуратури Запорізької області про внесення 11 лютого до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками), відносно окремих представників Запорізької Єпархії Української православної церкви (Московського патріархату), ГО «Союз православний «Радомир» та інших невстановлених осіб.
Секретаріат Ради Церков вирішив детальніше вивчити цю ситуацію перед тим, як сформувати публічну позицію з даної проблематики.
Також представники церков і релігійних організацій обговорили стан підготовки до щорічної Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї. З метою кращої організації цього заходу буде розширено склад оргкомітету ходи.
Крім цього, учасники засідання ознайомилися з інформацію про організацію Всеукраїнського форуму сім’ї, який відбудеться у березні в Києві.
Як повідомлялося, Секретаріат ВРЦіРО підготує звернення глав конфесій до міжнародних організацій та іноземних дипломатичних місій із закликом вжити заходів для припинення нових утисків віруючих і релігійних організацій в окремих окупованих районах Донецької та Луганської областей.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Программа 1С Биокамины – новинка, заслуживающая внимания На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Мебель для кабинета по выгодным ценам Современные полимерные материалы

Публикации