У всеукраїнській конференції з релігієзнавства, богослов’я і освіти беруть участь представники різних конфесій

17.11.2017 11:27 6

У всеукраїнській конференції з релігієзнавства, богослов’я і освіти беруть участь представники різних конфесій

У заході беруть участь провідні релігієзнавці України, представники УПЦ (МП), УПЦ КП, УГКЦ, протестантських і мусульманських спільнот. На конференції працює кілька секцій.
Серед доповідачів виступить Андрій Юраш, голова Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України. Його доповідь - "Релігієзнавча та богословська освіта в контексті вироблення стратегії формування та реалізації державної релігійної політики".
Тамім Ахмед Мухамад Мутіх і Руслан Ткачук, які представляють Ісламський університет, прочитають доповідь "Позиція ісламського богослов’я у відношенні до релігієзнавства".
Єпископ Веніамін (Погребной), ієрарх УПЦ (МП), віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії УПЦ (МП), виступить на тему "Суб'єктивні та об'єктивні передумови умовного протиборства теології і релігієзнавства".
Тема виступу Олега Турія, проректора Українського католицького університету, - "На пограниччі: церковна історія в системі богословських та гуманітарних наук".
Василь Новаковець з Української баптистської теологічної семінарії порушить тему "Шляхи взаємодії богослов’я й релігієзнавства".
Протоієрей Володимир Вакін, ректор Волинської православної богословської академії УПЦ КП, висвітлюватиме питання "Помісний собор поч. XVII ст. як орган вищого управління Київської митрополії".
Юрій Решетніков, член Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, розкаже "Про досвід роботи комісій з державного визнання дипломів, виданих вищими духовними навчальними закладами".
Ці ж теми порушать доктори наук і відомі релігієзнавці Юрій Чорноморець, Людмила Филипович, Петро Кралюк, Петро Яроцький та інші науковці зі столиці та інших міст країни.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Матрасы для детей Кредит онлайн с плохой кредитной историей Поліція затримала капелана УПЦ КП у справі про напад на офіс проросійського телеканалу Отличные четки из натуральных материалов Качественная печать картин на холсте с доставкой

Публикации