У Вроцлаві розпочав роботу Постійний Синод УГКЦ

02.06.2018 12:33 6

У Вроцлаві розпочав роботу Постійний Синод УГКЦ

1 червня у Вроцлаві розпочалася 4 (55) Сесія Постійного Синоду УГКЦ. У Постійному Синоді беруть участь: Блаженніший Святослав, митрополит Євген (Попович), владика Богдан (Данило), владика Теодор (Мартинюк), владика Ярослав (Приріз) — заступник владики Бориса (Гудзяка). Секретар Постійного Синоду – владика Богдан (Дзюрах), повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Владики займаються підготовкою Синоду єпископів УГКЦ (тема: Боже Слово і катехизація), який у вересні цього року відбуватиметься у Львові, а також розглядають низку питань, пов’язаних із життям Церкви у міжсинодальний період.

Перед початком засідань було відслужено Божественну Літургію в стінах Вроцлавського собору, під час якої Патріарх Святослав виголосив проповідь.

У суботу після обіду у Вроцлавській катедрі відбудеться зустріч Патріарха УГКЦ та владик Синоду з молоддю та молодими подружжями. Вона розпочнеться молебнем о 16.00.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/71338/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрые беспроцентные онлайн кредиты для всех СБУ притягла до відповідальності низку священиків УПЦ Качественная детская обувь оптом по доступной цене Где заказать справку по форме 003 Рулетка в онлайн Casino-x для азартных развлечений

Публикации