У Вроцлаві розпочав роботу Постійний Синод УГКЦ

02.06.2018 12:33 6

У Вроцлаві розпочав роботу Постійний Синод УГКЦ

1 червня у Вроцлаві розпочалася 4 (55) Сесія Постійного Синоду УГКЦ. У Постійному Синоді беруть участь: Блаженніший Святослав, митрополит Євген (Попович), владика Богдан (Данило), владика Теодор (Мартинюк), владика Ярослав (Приріз) — заступник владики Бориса (Гудзяка). Секретар Постійного Синоду – владика Богдан (Дзюрах), повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Владики займаються підготовкою Синоду єпископів УГКЦ (тема: Боже Слово і катехизація), який у вересні цього року відбуватиметься у Львові, а також розглядають низку питань, пов’язаних із життям Церкви у міжсинодальний період.

Перед початком засідань було відслужено Божественну Літургію в стінах Вроцлавського собору, під час якої Патріарх Святослав виголосив проповідь.

У суботу після обіду у Вроцлавській катедрі відбудеться зустріч Патріарха УГКЦ та владик Синоду з молоддю та молодими подружжями. Вона розпочнеться молебнем о 16.00.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/71338/

Следующая новость
Предыдущая новость

Священник УПЦ в Крыму просит оккупационные власти открыть нудистский пляж Промышленные фильтры обратного осмоса Портал для яркого и незабываемого отдыха У Києві готують приз переможцю християнського Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса»

Публикации