У Володимирському соборі Києва відбувся чин похорону поета Івана Драча

22.06.2018 15:53 9

У Володимирському соборі Києва відбувся чин похорону поета Івана Драча

Провести Івана Драча в останню путь прийшло керівництво держави: президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віце-прем'єр-міністр В’ячеслав Кириленко, міністр освіти і науки Лілія Гриневич та інші. Під час похорону у храмі молилось також чимало політиків, громадських діячів, представників творчої інтелігенції, близьких та друзів поета.
У своєму зверненні до присутніх предстоятель Київського Патріархату зокрема зазначив: «Дорогі браття і сестри! Ми сьогодні зібралися, щоб провести в останню путь, тобто у вічне життя, глибокошанованого всім українським народом Івана Федоровича Драча.
Іван Федорович не тільки відомий український поет, він брав активну участь у виконанні волі Божої по відношенню до української держави, він був одним із тих рухівців, які фактично утвердили українську державу і вибороли нас від багатостолітнього рабства.
Іван Федорович з самого початку підтримував Київський Патріархат, тому що знав, що ця Церква є надійною духовною основою української держави. Багато зробив Іван Федорович не тільки для української культури, для утвердження української державності, але й для духовності України. І тому не випадково Україна дала йому звання Героя України, але на цьому і закінчується земна слава, адже нічого з собою із цієї слави в те вічне життя він не візьме, все воно залишилось на землі.
А з чим він піде в те вічне життя? Піде з любов’ю, з правдою, з милосердям, з жертовністю, з мужністю, тобто це багатство, яке іде з кожною людиною у вічне життя, але ми люди грішні і йдемо на Суд Божий. Тому кожна душа, яка йде у вічне життя потребує молитов перед Богом. І наш обов’язок якраз і помолитися, не тільки попрощатися, а помолитися, щоб Господь простив йому вільні і не вільні гріхи. Якщо ми любимо його, то помолимось, щоб Господь простив йому і дав вічне, блаженне життя. Тоді це і буде виявлення нашої любові, нашої шани до Івана Федоровича Драча.
Тому я закликаю всіх вас помолитися, щоб Господь простив йому гріхи і дарував вічне, блаженне життя».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах Хотите купить пластиковые окна в Одессе? Обращайтесь в компанию «Алиас-Одесса»! Рестораны Бразильской кухни в Киеве

Публикации