У Волновасі встановили куполи на храмі, який зводять волиняни

14.03.2018 23:23 6

У Волновасі встановили куполи на храмі, який зводять волиняни

У Волновасі 13 березня встановили куполи храму Святого Миколая Чудотворця Донецької єпархії УПЦ КП. Цю церкву зводять волиняни на честь загиблих військовослужбовців 51-ї бригади з міста Володимир-Волинського. 18 захисників загинули 22 травня 14 року під Волновахою через обстріли з боку бойовиків “ДНР”.

Від початку будівництва храму Святого Миколая Чудотворця минуло 10 місяців, повідомляє UA: ДОНБАС.

Зараз працюють над створенням ще трьох куполів. Будують дзвіницю, капличку та двоповерховий гуманітарний центр, в якому буде і житло для священика.

На будівництво храму зібрали понад три мільйони гривень благодійних грошей.

– Збирали кошти ми по всій Волині, і лучани, і волиняни – всі до цього долучались. І підприємці й прості люди. На сьогодні вже зібрали близько 3,7 мільйона гривень. Тобто це вже кошти, які зібрано з людей і переважна більшість їх вже вкладено в цей храм, – розповів Тарас Яковлев, радник голови Волинської облдержадміністрації.

– Ми бажаємо, щоб більше молодь ходила в цю церкву, – зазначила Алла Субота, парафіянка.

– Ми так сподіваємось, що ми об’єднаємо всі розумні сили України з благословення Господа Ісуса Христа Бога нашого, бо наша сила в нашій єдності!, – розповіла Валентина Васильчук, парафіянка.

Завершити будівництво планують до річниці загибелі військовослужбовців 22 травня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/70416/

Следующая новость
Предыдущая новость

Красивые детские фотозоны по выгодной цене Большой выбор качественных электрокаминов от мировых производителей Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ Почему люди так любят играть в игровые автоматы вулкан бесплатно В УАПЦ кажуть, що продали не монастир, а лише частину комплексу Червоногородського замку

Публикации