У Волинській єпархії УПЦ (МП) за ніч пограбували одразу два храми

21.08.2017 16:43 12

В ніч з 19 на 20 серпня, одразу в два храми Волинської єпархії УПЦ (МП) було вчинено незаконне проникнення з метою крадіжки. Подія трапилась у селах Квасів та Охлопів Горохівського району (Мар’янівське благочиння).

У Спасо-Преображенському храмі села Квасів злочинці демонтували вікно, через яке потрапили до храму. Злодіями було вкрадено гроші з храмової карнавки та сейфу. Так само грабіжники потрапили до Свято-Миколаївського храму села Охлопів, однак звідти їм довелось піти з порожніми руками.

Відповідні заяви щодо незаконного проникнення у храмові будівлі було направлено у місцеву поліцію. Триває слідство, повідомляє сайт Волинської єпархії УПЦ (МП).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Корейские бб-крема - растущая популярность среди украинок! Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса» Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта»

Публикации