У Вифлеємі поставили особливий різдвяний вертеп

18.12.2017 11:23 12

У Вифлеємі поставили особливий різдвяний вертеп

На Ясельній площі у Вифлеємі поставили різдвяний вертеп. Це - частина приготувань до святкування Різдва Христовго 25-го грудня. Про це повідомляє «5 канал».

Вертеп зробили на Мальті. Ця країна має давню традицію виготовлення таких атрибутів свята. Традиційно тут зображено ясла, у них лежить новонароджений Ісус. А довкола – Діва Марія, святий Йосип і три царі, що прийшли привітати народження спасителя. Довкола ясел – не Вифлеєм, де за народився Ісус Христоc, – а пейзажі Мальти. Тому невід'ємним атрибутом тут є традиційний мальтійський човен рибалок.

Встановили вертеп біля Церкви Різдва Христового, яка споруджена саме на тому місці, де, як вірять християни, народився Ісус.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/69414/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бесплатный англо-русский переводчик онлайн Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии» Телеканал ICTV снял фильм о главе УПЦ КП

Публикации