У Верховній Раді зареєстрували пакет законопроектів на підтримку українських родин

18.07.2019 0:12 0

У Верховній Раді зареєстрували пакет законопроектів на підтримку українських родин

У Верховній Раді України 11 липня заступник координатора Всеукраїнського Собору, народний депутат Павло Унгурян презентував пакет важливих законопроектів, який має умовну назву “Сім'я Плюс” та включає в себе 8 законодавчих ініціатив щодо підтримки багатодітних родин та стимулювання народжуваності.

Зокрема, законопроект №10447 щодо збільшення грошової допомоги сім’ям при народженні дитини. Проектом Закону пропонується встановити допомогу при народженні першої дитини у розмірі 60 000 грн. (24 000 відразу, 36 – по 1000 протягом 3-х років життя дитини). При народженні другої дитини – 90 000 грн. (36 000 відразу, решту – по 1500 грн., протягом 3-х років життя дитини), а при народженні третьої – надавати вже 130 000 грн. (58 000 відразу, решту – по 2000 протягом 3-х років життя дитини).

Законопроект №10452 щодо прийому на навчання до закладів освіти дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, який пропонує закріпити на законодавчому рівні право їх позаконкурсного вступу до державних і комунальних закладів освіти усіх рівнів.

Проект Закону №10450, що гарантує малозабезпеченим, багатодітним, прийомним сім’ям, дітям, матерям, яких присвоєння звання «Мати -героїня» та сім’ям військовослужбовців право користування послугами державних та комунальних дошкільних освітніх закладів на безоплатній основі.

Законопроект №10448, який передбачає право членів фермерського господарства, які мають статус багатодітної або прийомної сім'ї, на безоплатне отримання у власність земельних ділянок у порядку першочерговості, що стимулюватиме створення такими сім’ями сімейних фермерських господарств.

Законопроекти №10453 та №10451, що пропонують пільги на проїзд у транспорті, зменшення суми загального місячного оподаткованого доходу та пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб.

Законопроект №10449, який говорить про відведення багатодітним земельних ділянок різного цільового призначення, надання їм грошової допомоги у будівництві та проведенні капітального ремонту житла та придбанні будівельних матеріалів тощо.

Проект Закону № 10454 щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені проти малолітніх або неповнолітніх осіб. Проектом Закону пропонується внести зміни до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за позбавлення життя та скоєння злочинів сексуального характеру відносно малолітніх або неповнолітніх осіб (в середньому на 5 років, в залежності від скоєного злочину), а також змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо неможливості застосування запобіжних заходів у вигляді особистого зобов’язання, особистої поруки, домашнього арешту, заставу щодо осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні злочинів щодо позбавлення життя та скоєння злочинів сексуального характеру відносно малолітніх та неповнолітніх осіб.

Як пояснили РІСУ у Всеукраїнському Соборі, прийняття державою цих законів суттєво сприятиме поліпшенню добробуту та соціальній захищеності родин України, стимулюватиме народжуванність. Надзвичайно важливо це саме зараз, в умовах економічної та демографічної кризи. Всеукраїнський Собор за активної участі євангельських Церков ініціював цілу низку заходів у першій половині 2019 року: масштабний Всеукраїнський форум сім’ї, що об’єднав понад 1000 учасників з усіх областей України, проведення вуличних сімейних маршів, фестивалів, концертів, що відбулися вже в понад 60-ти містах України та у яких взяли участь сотні тисяч людей. Важливим кроком у підтримці української родини стали зареєстровані у Верховній Раді України просімейні законопроекти, напрацьовані Міжфракційним депутатським об’єднанням “За духовність, моральність та здоров'я України” спільно із Всеукраїнським Собором.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/76534/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мульчирование: преимущества и специфика технологии Написание курсовой и отчету по практике Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Отдых на Мальдивских островах "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію

Публикации