У Великий Четвер Папа Франциск здійснив обряд вмивання ніг 12 ув’язненим

20.04.2019 5:22 0

У Великий Четвер Папа Франциск здійснив обряд вмивання ніг 12 ув’язненим

Папа Римський Франциск 18 квітня у Великий Четвер очолив Євхаристійне Богослужіння в актовому залі в’язниці міста Веллетрі поблизу Рима.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

У пенітенціарній установі понтифіка зустріли директор Марія Доната Янантуоно, віце-директор Пія Пальмері, комендант пенітенціарної поліції Марія Луїза Абоссіда та капелан о. Франко Дам’янте.

Після Меси Святіший Отець здійснив зворушливий обряд вмивання ніг, обмивши їх 12 в’язням, дев’ятеро з яких – італійці, а інші троє – бразилієць, кот-д’івуарець та марокканець.

У проповіді Папа зазначив, що кілька днів тому отримав листа від тих ув’язнених, які не мали змоги брати участі в цій зустрічі. «Під час цієї молитви, – підкреслив він, – відчуваю глибоку єдність з усіма: з тими, хто є тут, і з тими, кого немає».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/75489/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фотообои цветы - флора в декоре интерьера Оригинальные подарки девушкам на 8 марта Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете! Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви» Ребенок с умными часами всегда под контролем

Публикации