У Ватикані представили відеоролик, присвячений боротьбі з корупцією

03.02.2018 11:23 6

У Ватикані представили відеоролик, присвячений боротьбі з корупцією

У Ватикані представили відеоролик, присвячений боротьбі із корупцією. Про це повідомляє "Радіо Ватикану".

«Що лежить в основі рабства, безробіття, занедбаного стану спільних благ та природи? Корупція, що є смертоносним процесом, який живить культуру смерті. Бо пожадання панувати й володіти не знає меж», – цими словами Папа Франциск розпочинає відеопредставлення молитовного намірення на лютий 2018 року, наголошуючи: «Корупцію неможливо подолати мовчанням».

За словами Святішого Отця, «ми повинні говорити про неї, викривати її зло, зрозуміти її, щоб змогти проявити волю, аби милосердя переважало над дріб’язковістю, краса над ницістю».

З цього випливає заклик: «Разом молімося за те, щоб люди, які мають матеріальну, політичну чи духовну владу не піддавалися опануванню корупцією».

Вперше до представлення молитовного намірення було залучене відомство Римської Курії.

В осідку Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові 1 лютого 2018 р. відбулася прес-конференція з нагоди представлення згаданого відеоролика, який Всесвітня Мережа Молитви підготовила разом із цим відомством. Така співпраця є черговим етапом започаткованого Дикастерією процесу, що розпочався міжнародними дебатами на тему корупції, які відбулися у Ватикані в червні минулого року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69955/

Следующая новость
Предыдущая новость

Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте? Диссертация от рук специалистов на заказ Игровые автоматы нового поколения от казино Вулкан Емейл-рассылки - эффективная реклама в сети

Публикации