У Білій Церкві юдейській громаді повернуть велику хоральну синагогу

08.11.2019 12:22 0

У Білій Церкві юдейській громаді повернуть велику хоральну синагогу

У місті Біла Церква велику хоральну синагогу повертають єврейській громаді. Про це розповіла директор єврейської громади міста Нателла Андрющенко, пише видання Журналіст.

Відомо, що ще в середині літа, в будівлі синагоги, де розташований коледж БНАУ, почався ремонт. Через це сильно постраждав історичний фасад.

За словами Андрющенко, ректор БНАУ Анатолій Даниленко запропонував передати будівлю єврейської громади в обмін на іншу будівлю за умови, що об’єкт буде відремонтовано.

Крім того, місцева влада підтвердила свою участь у цьому процесі.

Як відомо, Біла Церква – єдине місто в Україні, де жодна з будівель єврейської спадщини не було повернуто громаді. Представники єврейської громади просили десятиліттями, але ініціатива прийшла від влади.

«Єврейська громада міста висловлює подяку всім небайдужим, хто підключився до вирішення проблеми. Сподіваємося, що найближчим часом наше місто прикрасить відновлена Синагога, яка стане не тільки релігійним, а й культурним туристичним центром для всіх жителів нашого міста», – розповіла Андрющенко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/77727/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стильний жіночій одяг за кращими цінами Казино, в котором лучшие условия для игры! Диван еврокнижка Меркурий – идеальный вариант для небольшого помещения Подарунок на добру згадку з гравіруванням Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП)

Публикации