У Білорусі ГРУшник закликав православних готуватися до «війни за святу Русь»

12.09.2017 14:19 6

У Білорусі ГРУшник закликав православних готуватися до «війни за святу Русь»

У Мінську в Свято-Єлизаветинської жіночому монастирі відбулася пропагандистська лекція підполковника російської військової розвідки ГРУ Антона Маньшина, передає Наша Нива.

"Незабаром на нашу Батьківщину, яка називається Свята Русь — без поділу на Білу, Малу і Велику, — чекає серйозне випробування війною. Нашим чоловікам, присутнім тут, ця інформація особливо стане в нагоді. Бо я впевнений, що вони візьмуть в ній участь ", — заявив полковник, який називає себе" воїном Христовим Антонієм ".

Він розповів віруючим, що пройшов дві війни в Чечні, брав участь у подіях на Донбасі, "засвітився" і в Сирії. При цьому свої дії тероризмом не вважає. І, взагалі, запевнив він, такого поняття як "тероризм" нібито не існує.

"Світового тероризму не існує. Не вірте в цей міф, який поширюють ЗМІ! Тероризм придумали американці і британці, щоб швидше почати Третю світову війну, щоб знищити Росію ", — упевнений Маньшин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/68231/

Следующая новость
Предыдущая новость

Знаменитые «камни преткновения» начали устанавливать в Украине Подарунок на добру згадку з гравіруванням Фотообои в спальню на любой вкус Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса»

Публикации