У Бердянську освятили новозбудований храм УГКЦ

25.09.2018 12:05 3

У Бердянську освятили новозбудований храм УГКЦ

Трохи більше ніж рік тривало спорудження храму, до якого приклалися кілька будівничих та багато жертводавців з місцевої громади і з інших частин України, зокрема – з парафій, якими опікуються редемптористи у Львові, Тернополі та Новояворівську. Це – перший храм УГКЦ у цьому місті, хоч присутність тут громади УГКЦ сягає початку 2000 року, коли сюди прибув о. Андрій Бухвак, душпастир міста Запоріжжя. Від 2004 року громадою громадою опікуються отці редемптористи, першим з яких був ієромонах Володимир Мицак.
Чин освячення, на прохання владик Степана (Менька), екзарха Донецького, здійснив владика Богдан (Дзюрах), секретар Синоду єпископів УГКЦ, у співслужінні з духовенством Донецького екзархату та вірними і гостями, які прибули розділити молитву і радість греко-католиків Бердянська. Львівську провінцію редемптористів представляли о. Андрій Рак, протоігумен, о. Ігор Колісник, вислужений протоігумен, а також настоятелі та співбрати з інших монастирів та спільнот ЧНІ в Україні. Були сестри-монахині різних згромаджень, представники місцевої влади, військові капелани УГКЦ, а також воїни-захисники Вітчизни.
У своїй проповіді владика Богдан пригадав присутнім біблійний опис «драбини Якова», якою ангели сходили з неба на землю і піднімалися з землі до неба. «Віднині тут, на цьому місці, не ангели, але сам Господь буде сходити з неба на землю. Тут, на цьому місці, не ангели, а прості, звичайні люди, будуть підноситися із землі до неба», - зазначив секретар Синоду єпископів УГКЦ.
Насамкінець урочистостей він зачитав грамоту глави УГКЦ і передав копію чудотворної ікони Матері Божої Неустанної Помочі для почитання у цьому храмі. Ікона є знаменною тим, що її освятив папа Франциск у Римі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Канадская печь «Булерьян» - это самое выгодное решение! Гадания онлайн стали реальностью УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Сколько стоит анализ на группу крови Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму

Публикации