У Бердичеві тривають IV Кармелітські дні молоді

11.08.2018 13:04 3

У Бердичеві тривають IV Кармелітські дні молоді

9 серпня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві розпочалися IV Кармелітські дні молоді. Цього року до Бердичева прибуло 150 учасників із Києва, Житомира, Вінниці, Луцька, Харкова, Полонного, Бродів, Борисполя, Хмільника, Любара, Довбиша, Бердичева й інших міст і містечок, повідомляє "Католицький оглядач".

Покровителька цьогорічної зустрічі молодих людей віком від 14 до 30 років – свята Тереза від Дитяти Ісуса, а гасло – «На крилах довіри до віри».

Організували захід брати босі кармеліти, сестри святої Терези від Дитяти Ісуса й Молодь Кармелю.

Бердичів_3.jpg

Після реєстрації на площі перед санктуарієм учасники зібрались у залі святої Терези, де підопічні благодійної спільноти «Осередок» привітали їх виставою.

Бердичів_2.jpg

Службу Божу з нагоди початку Кармелітських днів молоді очолив настоятель бердичівського санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD, який також виголосив проповідь.

Після Меси учасники зустрічі вирушили до села Гвоздава, розташованого неподалік від Бердичева, де протягом чотирьох днів триватимуть IV Кармелітські дні молоді.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/72185/

Следующая новость
Предыдущая новость

Богослужения в храме Спиридона Тримифунтского в Минске Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды Установка газа на авто: нюансы о которых нужно знать заранее Пенопласт по низким ценам в Харькове Вебинары, конференции и интенсивы для учителей на одном сайте

Публикации