Учасники III Всеукраїнського форуму «Україна за сім’ю» ухвалили Національну сімейну стратегію

13.09.2017 0:29 9

Учасники III Всеукраїнського форуму «Україна за сім’ю» ухвалили Національну сімейну стратегію

Співорганізаторами форуму стали Міжфракційне депутатське об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України», Альянс «Україна за сім’ю», Всеукраїнський благодійний фонд «Сім’я» та громадянський рух «Всі разом».
Почесним гостем форуму став народний депутат країни, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян. За його словами, тема сім’ї потребує інституційного оформлення, але на сьогоднішньому етапі розвитку України багато що залежить від самих людей.
«Влада готова відповідати на потреби народу, тому потрібно ці потреби озвучувати. Важко впливати на ситуацію, коли суспільство мовчить. Зараз важливо не лише реагувати на загрози, але й формувати позитивні речі: проводити комплексні заходи духовно-морального спрямування, створювати клуби сімейного типу, вносити свої пропозиції для розробки відповідних законів тощо», - зазначив Павло Унгурян.
Він закликав всіх присутніх мобілізувати зусилля для захисту та розвитку сімейних цінностей в державі, бо нині існує багато загроз для інституту сім’ї.
Протягом дня учасники форуму ділилися практичним напрацюваннями і формували порядок денний для кожної області України. Робота проходила в кількох тематичних напрямках: органи влади, освіта та громадський сектор, корпоративна культура, релігійне середовище, медіа-простір тощо.
«Таким чином ми синхронізуємо роботу в Україні в захисті сімейних цінностей, - зазначив модератор форуму, голова благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський, - Зараз ми знаходимося в тих обставинах, коли повинні захищати та формувати сім’ю, залучати до цього руху всіх небайдужих, хто розуміє як виконувати порядок денний і дійсно може взяти на себе відповідальність бути співтворцями обставин за майбутнє наших дітей, наших сімей і нашої країни.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ракетки для бадминтона Доступный и быстрый ремонт компьютеров Cazino: правильный выбор онлайн казино - залог успеха Объявлен кастинг участников мюзикла «Лютер», который состоится в Украине Увлекательные азартные игры 777 бесплатно

Публикации