Учасники Синоду УГКЦ здійснили паломництво до мощів св. Івана Золотоустого у Флоренції

17.09.2019 7:59 0

Учасники Синоду УГКЦ здійснили паломництво до мощів св. Івана Золотоустого у Флоренції

14 вересня Патріарх Святослав з єпископами Синоду УГКЦ розпочали паломництво до мощів св.Івана Золотоустого у Флоренції. Візит відбувається на запрошення кардинала Джузеппе Бетторі, архиєпископа Флоренції.

Про це повідомляє Секретаріат Глави УГКЦ в Римі.

У рамках паломництва УГКЦ відзначає дві ювілейні дати: 580-річчя Флорентійського собору та 55-річчя візиту до Флоренції патріарха Йосифа Сліпого.

Прибувши до Флоренції, делегація УГКЦ відвідала музей-бібліотеку “Medicea Laurenziana”, в якій зберігається оригінал актів Флорентійського собору 1439 року та Луцький псалтир 1360 р. Єпископи УГКЦ мали нагоду побачити оригінальний підпис митрополита Ісидора та єпископа Авраамія, правдоподібно єпископа Суздальського, — представників Київської митрополії на Флорентійському соборі.

Окрім цього, українські єпископи побачили переклад актів старослов’янською мовою, які були виготовлені для делегації Київської митрополії.

О 18:00 Блаженніший Святослав очолив Акафіст українською та італійською мовами в баптистерії катедрального собору Флоренції Санта Марія дель Фйоре. Разом з українськими єрархами та паломниками Акафіст молилися кардинал Джузеппе Бетторі та кардинал Ернест Сімноні. На початку богослужіння кардинал Бетторі привітав Патріарха Святослава, єпископів УГКЦ та паломників.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/77152/

Следующая новость
Предыдущая новость

Якісні платформні ваги за доступною ціною Качественные услуги в строительстве и инженерии Виртуальный мир сказочных приключений УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» Туры в Испанию на Коста дель Соль

Публикации