Учасники конференції ОБСЄ проаналізували релігійну ситуацію в Україні

03.10.2017 14:04 6

Учасники конференції ОБСЄ проаналізували релігійну ситуацію в Україні

Дискусії тривали відносно питань комплексного та спільного реагування на злочини, в тому числі обговорювалося зміцнення коаліції між організаціями громадянського суспільства та органами влади в Україні, зміцнення демократичних інститутів і сприяння демократичному врядуванню, а також ролі громадянського суспільства, в тому числі церков і релігійних організацій, у захисті та відстоюванні прав людини в Україні.
У межах конференції відбувся спеціальний захід, присвячений питанням свободи релігії та віросповідання в Україні. Його метою було проаналізувати стан виконання рекомендацій, підготовлених учасниками навчальних семінарів у Вінниці, Одесі та Києві, які відбулися у 2015-2016 роках за сприяння БДІПЛ ОБСЄ.
Аналітичну доповідь з цього приводу представив виконавчий директор Інституту релігійної свободи Максим Васін. Своє бачення релігійної ситуації в Україні представив директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури України Андрій Юраш. Про навчальні проекти БДІПЛ в Україні розповіла співробітник Бюро Ділноза Сатарова.
Спікери заходу відповіли на запитання присутніх. Серед них – зауваження до законопроектів № 4128 та № 4511, а також актуальність навчальних заходів з питань свободи віросповідання для українських суддів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Диссертация от рук специалистов на заказ Библия на любой вкус по выгодным ценам Громаду Жовкви сколихнула неповага церкви УПЦ до загиблого в АТО бійця Свежий хамон и другие продукты на Фрешбазе Как быстро одолжить деньги на карту?

Публикации