Учасники конференції ОБСЄ проаналізували релігійну ситуацію в Україні

03.10.2017 14:04 6

Учасники конференції ОБСЄ проаналізували релігійну ситуацію в Україні

Дискусії тривали відносно питань комплексного та спільного реагування на злочини, в тому числі обговорювалося зміцнення коаліції між організаціями громадянського суспільства та органами влади в Україні, зміцнення демократичних інститутів і сприяння демократичному врядуванню, а також ролі громадянського суспільства, в тому числі церков і релігійних організацій, у захисті та відстоюванні прав людини в Україні.
У межах конференції відбувся спеціальний захід, присвячений питанням свободи релігії та віросповідання в Україні. Його метою було проаналізувати стан виконання рекомендацій, підготовлених учасниками навчальних семінарів у Вінниці, Одесі та Києві, які відбулися у 2015-2016 роках за сприяння БДІПЛ ОБСЄ.
Аналітичну доповідь з цього приводу представив виконавчий директор Інституту релігійної свободи Максим Васін. Своє бачення релігійної ситуації в Україні представив директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури України Андрій Юраш. Про навчальні проекти БДІПЛ в Україні розповіла співробітник Бюро Ділноза Сатарова.
Спікери заходу відповіли на запитання присутніх. Серед них – зауваження до законопроектів № 4128 та № 4511, а також актуальність навчальних заходів з питань свободи віросповідання для українських суддів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Что такое НетГейм? 50 фріспінів за реєстрацію в першому українському онлайн казино Слотокінг! Качественные детали для аппаратов УЗИ от производителя Качественное оформление наружной рекламы Как выиграть в Пари Матч игровые автоматы businesslink.org.ua?

Публикации