Учасники конференції ОБСЄ в Києві проаналізували релігійну ситуацію в Україні

04.10.2017 14:29 0

Учасники конференції ОБСЄ в Києві проаналізували релігійну ситуацію в Україні

Українські громадські активісти, політики та іноземні експерти обговорили проблематику людського виміру безпеки в Україні.

Конференція відбулася в Києві 26-27 вересня за ініціативи Бюро з питань демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Дискусії тривали відносно питань комплексного та спільного реагування на злочини на ґрунті, в тому числі, відносно зміцнення коаліції між організаціями громадянського суспільства та органами влади в Україні, зміцнення демократичних інститутів і сприяння демократичному врядуванню, а також ролі громадянського суспільства, в тому числі церков і релігійних організацій, у захисті та відстоюванні прав людини в Україні.

У межах конференції відбувся спеціальний захід, присвячений питанням свободи релігії та віросповідання в Україні. Його метою було проаналізувати стан виконання рекомендацій, підготовлених учасниками навчальних семінарів у Вінниці, Одесі та Києві, які відбулися у 2015-2016 роках за сприяння БДІПЛ ОБСЄ.

Учасники конференції ОБСЄ в Києві проаналізували релігійну ситуацію в Україні

Аналітичну доповідь з цього приводу представив виконавчий директор Інституту релігійної свободи Максим Васін. Своє бачення релігійної ситуації в Україні представив директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури України Андрій Юраш. Про навчальні проекти БДІПЛ в Україні розповіла співробітник Бюро Ділноза Сатарова.

Спікери заходу відповіли на питання присутніх. Серед них – зауваження до законопроектів № 4128 та № 4511, а також актуальність навчальних заходів з питань свободи віросповідання для українських суддів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/68487/

Следующая новость
Предыдущая новость

Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Руководство для Посетителей Участка Джиншанлин Великой Китайской Стены: Неповторимые и оригинальные свадебные торты В УАПЦ нова криза: Буковинська єпархія припинила поминання предстоятеля

Публикации