Уряд виділив 26 мільйонів на рятування тернопільської катедри УГКЦ

08.10.2017 12:34 6

Уряд виділив 26 мільйонів на рятування тернопільської катедри УГКЦ

Кошти мають надійти для збереження від руйнування будівлі Державного архіву Тернопільської області, який знаходиться в історичному центрі міста в одному архітектурному комплексі з Архікатедральним Собором, повідомляє Місто.

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів №686 від 27 вересня.

Документом передбачається здійснення першочергових невідкладних заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайної ситуації, що може виникнути у разі руйнування будівлі Державного архіву Тернопільської області. Міністерство фінансів має здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Володимир Гройсман доручив Тернопільській обласній державній адміністрації затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням першочергових невідкладних заходів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/68529/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заработать на бинарных опционах без риска Знаменитые «камни преткновения» начали устанавливать в Украине На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Проточные фильтры высокого качества Оригинальные изделия Adidas

Публикации