Уряд виділив 20 млн грн. на реставрацію собору Святого Юра у Львові

13.02.2018 17:23 3

Уряд виділив 20 млн  грн. на реставрацію собору Святого Юра у Львові

Сьогодні Кабінет Міністрів виділив 20 млн грн на реставрацію собору Святого Юра у Львові. Про це написав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook 13 лютого, повідомляє ZAXID.NET.

«Унікальна споруда потребує термінового ремонту: від електрики і водовідведення до зміцнення фасаду. Зараз вхідні брами в аварійному стані. Днями, коли відвідував собор св. Юра, бачив, як сотні туристів і вірян відвідують храм. У нас є історія, пам'ять, духовність, які важливо берегти», – написав Гройсман.

Нагадаємо, 8 лютого Володимир Горйсман у рамках візиту на Львівщину відвідав собор Святого Юра та УКУ. Під час перебування у храмі він пообіцяв виділити кошти на його реконструкцію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/70080/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобный и практичный встраиваемый холодильник 10 простых способов улучшить интерьер квартиры Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов" Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета

Публикации