УПЦ США відзначатиме 100-річчя

26.09.2017 17:48 3

УПЦ США відзначатиме 100-річчя

Під час святкування ювілею вшановуватимуть усіх ієрархів, духовенство, монашество та вірних, "які жили перед нами та жертвували для розбудови Божого Царства на цій землі набагато більше, ніж більшість з нас це робить 100 років пізніше", йдеться у відповідному посланні керівництва УПЦ США.
Урочисте святкування відбудеться 28 липня 2018 року в Духовному осередку Митрополії УПЦ США у день шанування пам’яті св. рівноапостольного великого князя Володимира.
"Готуючись до цього великого святкування та згадуючи наших предків з України і США‚ ми закликаємо кожного українського православного християнина приєднатися до усіх святкувань, розділити нашу велику радість з своїми друзями та близькими", - говориться у посланні.
Коли ми готуємось до цих торжеств, то повинні завжди пам’ятати про свою місію, про спасіння душ і „подати зцілення, добробут, цілісність, духовне удосконалення та радість, працюючи разом, щоб розкрити красу Божого творіння, проповідуючи та живучи Євангелієм Ісуса Христа.”
Нагадаємо, що УПЦ в США (Ukrainian Orthodox Church of the USA) формувалася з українців, які прибули до США, рятуючись від лихоліть, які спіткали їх Батьківщину у складі Російської імперії, а потім СРСР. Тривалий час канонічний статус УПЦ в США був невизначений. Нарешті у 1995 році Церква увійшла в юрисдикцію Константинопольського Патріархату.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое» Очищение и минерализация воды Программа 1С Квартира начинается со входной двери Будівельна компанія «AVILA»

Публикации