УПЦ провела семінар з особливостей сурдоперекладу таїнств і обрядів

24.10.2017 21:20 9

УПЦ провела семінар з особливостей сурдоперекладу таїнств і обрядів

За багаторічною традицією, захід був організований з нагоди 13-річчя київської православної громади глухих при Свято-Троїцькому Іонинському монастирі.
У семінарі взяли участь священики, перекладачі, православні парафіяни з вадами слуху різних громад: Києва, Харкова, Львова, Полтави, Одеси, Первомайська, Гомеля (Білорусія), Кривого Рогу, Дніпра, Луцька та Сімферополя.
Семінар курирував архієпископ Обухівський Іона, який очолив молитву перед початком його роботи.
Перший день був присвячений презентаціям діяльності громад, обговоренню питань перекладу літургії, що виникли на практиці після проведеного семінару в минулому році. Також його учасники почали роботу з перекладу текстів освячення житла.
Другий день був насичений роботою з перекладу панахиди і таїнства хрещення.
У суботу, 21 жовтня, в Свято-Троїцькому Іонинському монастирі була звершена літургію з сурдоперекладом.
Наступного дня, в неділю, учасники форуму помолились за літургією (з перекладом на жестову мову) в Іонинському монастирі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ розповів на Міжпарламентській асамблеї православ’я про церковні проблеми в Україні На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський Конвекционные печи: полезный аксессуар на любой кухне Мнение президента «Евротерминала» Павла Лисицина о ситуации на контейнерном рынке в 2020 году Самые красивые соборы Европы: когда можно будет их посетить

Публикации