УПЦ проведе ХV міжнародний кінофестиваль «Покров»

04.10.2017 12:28 0

УПЦ проведе ХV міжнародний кінофестиваль «Покров»

В урочистій церемонії візьмуть участь глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій, президент фестивалю «Покров» Андрій Деркач, керівник проекту і голова Синодального відділу у справах молоді УПЦ архіепіскоп Обухівський Іона, керівник Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ архієпископ Ірпінський Климент (Вечеря).
Після церемонії відкриття буде показаний фільм-відкриття фестивалю – світова прем’єра документального кіно «Хрещення Русі» режисера Максима Беспалого, компаній «Бабич-дизайн» і «Стар Медіа». Вхід по запрошенням.
Перегляди конкурсних робіт будуть організовані в київському «Будинку кіно» (вул. Саксаганського, 6) 6, 7 і 8 жовтня з 10.00 до 22.00. Вхід вільний.
Цього року «Покров» буде присвячений молоді та триватиме під девізом «Молодість не байдужа». На головні призи фестивалю претендують 60 фільмів з України, Білорусії, Грузії, Фінляндії, Вірменії, Литви, Латвії, Киргизії, Польщі, Сербії та Росії в номінаціях анімаційного, короткометражного, документального та повнометражного кіно.
“Наші надії пов’язані з новими цікавими кінороботами з усього світу, які в черговий, вже ювілейний раз, поборються за головні призи нашого православного кінофоруму”, – зазначив директор кінофестивалю протоієрей Олександр Акулов.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Католический епископ: «Нужно идти на Восток Украины и евангелизировать» Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей Митрополит УПЦ, який активно співпрацює з владою "ЛНР", каже, що це "провокація" УПЦ КП долучилася до свята 76-ої річниці героїчної оборони Одеси Перший в Україні пам’ятник воїнам Кримського ханства та їх українським союзникам встановлений на Чернігівщині

Публикации