УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч

27.07.2017 18:42 0

УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч

27 липня 2017 року офіційний сайт УПЦ виніс у заголовок кількість учасників події — "Близько 100 тисяч віруючих УПЦ взяли участь у молебні та Хресному ході в День Хрещення Русі". Зазначається, що віряни були "з усіх єпархій Української Православної Церкви та паломники з-за кордону".

УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч

Цього ж дня Відділ комунікації поліції Києва оприлюднив іншу статистику: "У заходах, що пройшли у парку Володимирська гірка та Києво-Печерська Лавра, прийняли участь понад 15 000 вірян".
Минулого року між УПЦ і столичною поліцією мали місце такі ж розбіжності — майже 7 порядків складала різниця у підрахунку кількості учасників відповідного заходу 2016 року.
А у 2015 році, оцінюючи кількість прихожан, які зібралися в Києві на День хрещення Русі, спікери УПЦ заплуталися у підрахунку. Три представника УПЦ, називаючи зовсім різні цифри (від 20 до 100 тисяч), посилалися на дані фото- і відеозйомок, які "легко знайти в Інтернеті".

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Особенности грузоперевозки на Газели Подборка фильмов про врачей: торрент-файлы по категориям На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Выбираем отель для отдыха в Одессе

Публикации