УПЦ (МП) скрізь роз’єднує Україну, - релігієзнавець

01.12.2017 17:14 3

УПЦ (МП) скрізь роз’єднує Україну, - релігієзнавець

Відомий релігієзнавец Юрій Чорноморець розкритикував тезу Патріарха Кирила про те, що УПЦ (МП) нібито є єдиною силою, спроможною об’єднати все українське супільство, На думку релігієзнавця, УПЦ (МП) не може об’єднати не те що народ, а власних вірян.

Про це Юрій Чорноморець написав у себе на Фейсбуці.

«На Архиєрейському соборі РПЦ багато разів озвучували казочку про те, що УПЦ єднає Україну. Це старий рімейк казочки Ганни Герман про те, що Партія Регіонів єднає Україну», - зазаначає експерт.

«Так, от давайте подивимося по суті. Скрізь "УПЦ" розділяє Україну. В одних регіонах вона ділить місцеве населення на своїх та "капешників", в інших - на своїх та "уніатів", ну а де мало "уніатів" і "філаретівців", там місцеве населення ділять на "своїх, православних по ДНК" (!) і "сектантів" (протестантів). Немає регіону, де б УПЦ когось із кимось об'єднала. А у масштабах країни УПЦ не здатна об'єднати навіть своїх віруючих», - підмітив релігієзнавець.

За його словами, УПЦ (МП) вдається створити єдність лише з «всякого роду фундаменталістичного натовпу з різних регіонів.

«Але при чому тут єдність України до цих фанатиків? Єдність України - це реальність яка існує і кожен день твориться всупереч зусиллям та ідентичності "УПЦ"-РПЦ», - наголосив Юрій Чорноморець.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69223/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как и где заказать выполнение дипломной работы? Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Професійна література для адвокатів 3D принтер для вас Рулетка в онлайн Casino-x для азартных развлечений

Публикации