УПЦ МП організувала дитяче костюмоване шоу для Патріарха Кирила

04.11.2019 11:48 0

УПЦ МП організувала дитяче костюмоване шоу для Патріарха Кирила

Російська Православна Церква відзвітувала про зустріч Патріарха Кирила з дітьми «з різних міст України, які здійснюють традиційне паломництво до православних святинь Росії».

«Діти з Ужгорода, Львова, Одеси і Києва вже побували в Покровському, Ново-Єрусалимському і Саввін-Сторожевському монастирях, поклали квіти до пам'ятників Тарасу Шевченку, Лесі Українці та Миколі Гоголю в Москві. Діти також відвідають Троїце-Сергієву лавру, храми і монастирі Москви, Московський Кремль і Збройну палата», - йдеться на сайті Московської Церкви, пише Главком.

Зазначається, що «паломницькі поїздки» - щорічні, їх організовує Синодальний відділ УПЦ МП «Церква і культура».

Як видно на фото, організатори влаштовують Кирилу костюмоване шоу, використовуючи юних українців.

«Під час зустрічі зі Святішим Патріархом Кирилом діти виконали українські пісні і танці і вручили його Святості подарунки, виготовлені ними власноруч. Предстоятель Російської Православної Церкви благословив юних паломників і вручив їм пам'ятні подарунки», - додали у РПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77669/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать печать открыток? Материнские платы: новые или б/у? Только качественный и оригинальный инструмент на любой вкус Золотые россыпи игровых автоматов Пирамиды На Луганщині селяни звинуватили настоятеля 100-річної церкви в її руйнації

Публикации