УПЦ МП на Тернопільщині пропонує вірянам «паломнічество» до Криму

01.08.2019 11:59 0

УПЦ МП на Тернопільщині пропонує вірянам «паломнічество» до Криму

З благословення митрополита Тернопільського та Кременецького Сергія на Тернопільщині організовуються туристично-паломницькі поїздки в окупований Крим.

Про це повідомляє За Збручем.

Священики РПЦвУ вирішили реанімувати туристичний бізнес в Криму, який занепав після російської окупації. Крім відвідування православних храмів та монастирів Криму, вірянам також пропонують відпочити біля моря. Відповідні рекламні оголошення про «паломнічество в Крим» розмістили біля храмів УПЦ МП на Тернопільщині.

Як відомо, церквою Московського Патріархату в анексованому Криму керує уродженець Кременецького району митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар (Швець), який тісно співпрацює з російською окупаційною владою. За свої заслуги перед окупантами владика Лазар у травні цього року навіть отримав іменний годинник від президента РФ Владіміра Путіна.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76710/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" Лечение косоглазия в клинике Эксимер Строительство мансарды

Публикации