УПЦ (МП) направила в «ЛНР» 40 тонн допомоги

11.08.2018 0:53 12

УПЦ (МП) направила в «ЛНР» 40 тонн допомоги

4 вантажівки гуманітарної допомоги загальним обсягом близько 6.000 наборів, вагою майже 40 тонн було доставлено 1 серпня 2018 року в єпархіальні центри Луганська та Ровеньків (перебувають під контролем «Луганської народної республіки»), у рамках проекту «Місія “Милосердя і Примирення”» Синодального відділу УПЦ (МП) із соціально-гуманітарних питань, що реалізується за підтримки Міжнародної благодійної організації «Diakonie Katastrophenhilfe» (гуманітарна організація протестантських церков у Німеччині), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

«Вже в найближчі дні допомогу у вигляді продуктових і гігієнічних наборів отримають представники кризових категорій соціально незахищених громадян: малозабезпечені, багатодітні сім’ї, одинокі мешканці похилого віку, інваліди, сироти та інші категорії нужденних жителів Сходу», — сказав координатор проекту Олексій Ковальчук.
Зокрема, вартість надісланого вантажу склала 2 424 673,32 грн, вага допомоги — 39 404 кг, у кількості 5 868 шт. продуктових та гігієнічних наборів.
За словами священнослужителів Луганської та Донецької єпархій УПЦ (МП), багато мирних громадян, що постраждали від воєнних дій, потребують допомоги.
«Ми одержуємо дуже теплі відгуки від благоотримувачів: дякують, що про них пам’ятають і піклуються. Багато хто відзначає, що гуманітарна допомога завжди добре організована, високоякісний склад наборів і для зручності все розфасовано по коробках», — розповідають священики цих єпархій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/72166/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бытовая техника для кухни ТМ Вентолюкс – лидер продаж в Украине Что подарить иностранцу из сувениров? Легальное казино FreePlay для настоящих игроков Превосходства микрокредита онлайн в Украине Будівельна компанія «AVILA»

Публикации